IT infrastruktura

Serverių infrastruktūros priežiūra

Sklandus serverių ūkio darbas neatsiejamas nuo sklandaus visos įmonės darbo.

Kad ir kokio dydžio būtų serverių ūkis ar tai būtų vienas fizinis serveris ar daugybė virtualių serverių veikiančių ant keletos fizinių serverių, visus juos reikia prižiūrėti norint, kad jie veiktų sklandžiai ir be sutrikimų.

Patikėkite priežiūra mūsų specialistų komandai, dirbančiai 24/7/365, tam, kad užtikrintų Jūsų sistemų nuolatinį veikimą, atliktų proaktyvią priežiūrą, bei efektyviai šalintų gedimus, bei problemas dar iki Jums pastebint jas.

Paslaugos savybės

Paslauga apima serverių, virtualizacijos platformų, duomenų saugyklų ir serverių tinklo dalies priežiūrą.

Naujų serverių diegimas, esamų atnaujinimas, infrastruktūros optimizavimas, nuolatinė stebėsena, proaktyvus valdymas – visą tai ir dar daugiau atliks mūsų specialistai.

Mokėsite tik už pasirinktą reakcijos planą ir faktiškai Jums skirtą laiką. Kiekvieną mėnesį matysite kokioms užduotims, kiek buvo sugaišta laiko ir kiek Jums tai kainavo.

Paslaugos planai

PaslaugaSRV1SRV2SRV3
Monitoringas+++
Nuotolinė priežiūra+++
Priežiūra kliento biurePapildomai++
Atnaujinimų diegimas+++
Profilaktika+++
Konsultacijos+++
Gedimų šalinimas+++
Atsarginės kopijosPapildomai++
Aplikacijų lygio monitoringasPapildomai+

Paslaugos SLA

SLASLA1SLA2SLA3
Infrastruktūros pasiekiamumo garantija (Uptime)98%99%99,5%
Reakcijos laikas į incidentą1h30min20min
Reakcijos laikas į  pakeitimų prašymą2h1.5h1h
Reakcijos laikas į informacijos prašymą4h3h2h
Incidento šalinimo laikas6h5h3h
Pakeitimų atlikimo laikas8h6h5h
Informacijos suteikimo laikas2 d.d.12h8h

 

Papildomos paslaugos:

Nuotolinės kopijos. Atsarginės kopijos verslo testinumui yra būtinos. Jas rekomenduojama laikyti fiziškai nutolusioje vietoje siekiant išvengti duomenų praradimo pagrindinės IT sistemos netekimo, sugadinimo atveju. Pasirinkę mūsų paslaugą turėsite nutolusią duomenų saugyklą duomenų centre, kurioje Jūsų duomenys bus saugomi, kol jų Jums prireiks.

Serverių infrastruktūros nuoma. Visiškai nesvarbu ar Jūsų sistemoms reikalinga virtuali infrastruktūra ar fiziniai serveriai ar hibridinis variantas. Mes pasiūlysime infrastruktūrą sukurtą pagal Jūsų poreikius. Jūsų nuomojama infrastruktūra bus viename iš duomenų centrų, ne prastesniame nei Tier2. Mokėsite tik už  infrastruktūros nuomą. Jos aptarnavimas, gedimai, elektros, interneto ar kitos išlaidomis susijusiomis su infrastruktūros išlaikymu – mūsų rūpestis.

Nuotolinė stebėsena. Tai virtualus darbuotojas, kuris nepertraukiamai stebės Jūsų IT infrastruktūros sistemų darbą. Užfiksavus nukrypimus realiu laiku informuos atsakingus asmenis skambučiu, sms ar el. laišku. Nuotolinės stebėsenos paslauga pilnai konfigūruojama pagal Jūsų poreikius. Jauskitės ramiau žinodami, kad Jūsų infrastruktūros veikimas stebimas 24/7/365.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą dabar!