fbpx

IT įranga – sėkmingo verslo pagrindas. Patikėkite jos priežiūrą srities profesionalams

IT įrangos priežiūra – mūsų kasdienis darbas jau daugiau kaip 10 metų

Populiariausi IT priežiūros paslaugų planai

IT administravimo paslauga Bazinis SidabrinisAuksinis
Nuotolinis darbo vietų administravimas+++
Kompiuterių bei įrangos priežiūra Jūsų biurePapildomai++
Papildomos biuro įrangos priežiūra+++
Kompiuterinio tinklo įrangos priežiūra+++
Profilaktikos darbai ir prevecija +++
Konsultacijos IT klausimais+++
IT ūkio auditas+++
Darbo vietų migracija++
Išmaniųjų įrenginių priežiūra++
Pakaitinė IT įranga+

Neradote Jūsų poreikius atitinkančio pasiūlymo, reikalingos papildomos paslaugos ar kompetencijos trumpalaikiam projektui – kreipkitės, aptarsime Jūsų poreikius ir paruošime Jums skirtą paslaugų pasiūlymą.

Turėti savo IT specialistą neretai yra prabanga, kuri tik retais atvejais yra būtinybė

IT vadovo nuoma

Atėjo laikas keisti įrangą ar įgyvendinti IT ūkio pokytį? Siūlome išsinuomoti patyrusį IT vadovą ir išspręsti visus IT srities klausimus lengvai ir greitai. Kartu su mūsų specialistų komandą, IT vadovas įgyvendins Jūsų numatytus pokyčius, padės atlikti sudėtingus projektus, patars ir konsultuos Jus visais aktualiais IT klausimais. Tai bene paprasčiausias būdas gauti patyrusį specialistą, turint laikiną verslo poreikį norint sutaupyti resursų.

IT ūkio auditas

Kaip dažnai reikia atnaujinti IT įranga ar jos programas? Ar esami saugumo sprendimai atitiks besivystančio verslo poreikius? Tokius ir panašius klausimus sprendžiame kasdien atlikdami mūsų klientams fizinės ir programinės IT įrangos auditą. Įvertinimo metu patikriname IT įrangos būklę, nustatome saugumo bei sistemų spragų rizikas, patikriname programas ir licencijas bei poreikius Jūsų sklandžiam verslui. Atlikus IT audito paslaugą paruošiame įvertinimą ir rekomendacijas, kuriais vadovaujantis galima užtikrinti Jūsų IT ūkio sklandžią veiklą bei verslo plėtrą.