IT prieziura

IT ūkio priežiūra

Jūsų įmonės IT ūkis vienas svarbiausių Jūsų verslo įrankių.

  • Neturite darbuotojo atsakingo už IT ūkio priežiūra?
  • Jūsų IT ūkis per mažas, kad vertėtų turėti savo IT žmogų?
  • Jūsų IT žmogui susirgus ar atostogaujant IT ūkis lieka be priežiūros?
  • Siekdami efektyvinti veiklą ieškote kuo pakeisti savo IT žmogų?
  • Reikalinga papildoma pagalba ir kompetencijos prižiūrint IT ūkį?

Turėti savo IT specialistą įmonėms tampa prabanga, kuri tik retais atvejais yra būtinybė.

Patikėkite IT ūkio priežiūra profesionalams ir mes pasirūpisnime, kad Jūsų IT veiktų sklandžiai ir be sutrikimų!

Paslaugos savybės

IT ūkio priežiūra apima ne tik kompiuterines darbo vietas, bet ir periferinius įrenginius (spaudintuvus, kopijavimo įrenginius), tinklo įrangą, bei išmaniuosius įrenginius. Nesvarbu su kokiu įrenginiu turėsite bėdų – mes padėsime!

Pasirinkę mūsų paslaugas mokėsite ne už prižiūrimų įrenginių skaičių, o už laiką skiriamą Jūsų IT ūkiui. Tiksliai žinosite už ką mokate ir galėsite planuoti savo IT išlaidas.

 

Paslaugos planai

PaslaugaITP1ITP2ITP3
Nuotolinė priežiūra+++
Priežiūra kliento biurePapildomai++
Periferinės įrangos priežiūra+++
Tinklo įrangos priežiūra+++
Profilaktika+++
Konsultacijos+++
IT ūkio įvertinimas+++
Darbo vietų migracija++
Išmaniųjų įrenginių priežiūra++
Pakaitinė įranga+

Paslaugos SLA

SLAITP1ITP2ITP3
Reakcijos laikas į incidentą1h30min20min
Reakcijos laikas į  pakeitimų prašymą3h2h1h
Reakcijos laikas į informacijos prašymą4h3h2h
Incidento šalinimo laikas8h4h3h
Pakeitimų atlikimo laikas9h5h4h
Informacijos suteikimo laikas8h6h5h
Darbingumo atstatymo laikas su pakaitine įranga2 d.d12h8h

 

Papildomos paslaugos:

Duomenų atstatymas
Duomenų atkūrimas iš rezervinių kopijų, duomenų konvertavimas, duomenų bazių importas, duomenų bazių replikacijos procesų atkūrimas. Duomenų atkūrimas iš diskų tiek iš sveikų, tiek iš pažeistų. Pageidaujant pasirašomos konfidencialumo sutartys.
Office 365 ir Microsoft 365 programų paketai.
Office 365 – suteikia visas svarbiausias programas darbui su dokumentais ir padaro ja pasiekiama iš bet kurio įrenginio.
Microsoft 365 – suteikia ne tik Office 365 paketą, bet ir Windows 10 PRO operacinę sistemą, bei darbuotojų, jų įrenginių valdymą. Tai paketas apimanti produktyvumo ir saugumo įrankius.
IT vadovo nuoma.
Norite atnaujinti, optimizuoti savo IT ūkį ar įsigyti IT paslaugų? sumažinti IT ūkio kaštus? Dažniausiai tai atlieka IT vadovas. Mes siūlome išsinuomoti mūsų specialistų komandą, kuri atliks Jūsų IT ūkio vadovo funkciją, tol kol bus įgyvendinti Jūsų IT ūkio projektai. Mūsų komanda turės daugiau įvairių kompetencijų nei vienas žmogus. Jūs išvengsite visų įdarbinimo procedūrų, be to nuosavo žmogaus darbo vieta dažniausiai yra brangesnė. Mūsų specialistų komanda įvertinusi Jūsų IT ūkį gali pasiūlyti optimizavimo, kaštų taupymo sprendimus. Taip pat galime pagal Jūsų poreikius padėti įsigyti reikiamas IT paslaugas ar įrangą atlikdami tiekėjų apklausą, pasiūlymų palyginimą (kiekvienas paslaugų teikėjas savaip aprašo paslaugas, jų parametrus, tad dažnai sunku palyginti visus pasiūlymus neturint specifinių žinių).
IT ūkio auditas.
Detalus IT ūkio įvertinimas: valdymo, saugumo ar sistemų spragų nustatymas, naudojamos programinės įrangos legalumo įvertinimas, naudojamos įrangos efektyvumo, atsarginių kopijų, verslo tęstinumo įvertinimas. Analizuojame IT valdymo, IT saugumo sritis, atliekame struktūrinius testavimus, funkcinius IT auditus. Audito rezultas – rekomendacijos IT ūkio saugumo ir efektyvumo didinimui.
Saugus bevielis vidinis tinklas.
Bevielio vidinio tinklo ir ugniasienės įrangos nuoma su priežiūra. Užtikrinsime, kad visos Jūsų patalpos būtų padengtos WiFi ryšiu, o ugniasienės pagalbą apsaugosime vidinį tinklą nuo kaimynų ar išorinių prisijungimų.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą dabar!